Ametist Residence’da Satış Fiyatları Belirlendi

Kategori: Emlak Projeleri
Tarih : 20.12.2013
Hazırlayan : Kamuran Sönecek

Kategori: Emlak Projeleri

Ankaranın nezih semtlerinden olan Çayyolunda inşa edilen rezidans projesi Ametist Residencede daire fiyatları belli oldu. En düşük Residence fiyatı 860 Bin TL

Ametist ResidenceAnkara Çayyolu’nda inşa edilen ve lüks tasarımı ile oldukça dikkat çeken Ametist Residence emlak projesinde residence biçiminde tasarlanan dairelerde satış fiyatları belirlendi. Lükslüğü ve tasarımı ile ön plana çıkan Ametist Residence emlak projesi İCK Yapı tarafından inşa ediliyor. Proje kapsamında residence dairelerde satışlar 860 bin TL’den başlayan fiyatlar ile gerçekleştiriliyor. Ametist Residence emlak projesi kapsamında toplamda 401 adet konut inşa ediliyor. Emlak projesi kapsamında inşa edilmekte olan daireler 4 oda 1 salon, 6 oda 1 salon ve 8 oda 1 salon şeklinde tasarlanarak alıcıya tercih imkanı sunuluyor.

Ametist Residence projesi kapsamında inşa edilmekte olan dairelerin büyüklükleri 200 metrekare ile 448 metrekare arasında değişiyor. Proje kapsamında satışı gerçekleştirilen konutta alıcıya banka kredisi olanağı tanınıyor. Ametist Residence’da ING Bank, Akbank ve Ziraat Bankası ile anlaşma gerçekleştirilmiş durumda.  Alıcılarına sosyal, kültürel ve standardı yüksek  bir yaşam imkanı sunmayı amaçlayan İCK YapI, proje kapsamında çocuk oyun alanları, basket sahası, yürüyüş parkuru, yüzme havuzu, kreş, sauna, fitness center, buhar odaları, masaj salonları, cardio alanı, kapalı yüzme havuzu  gibi bir çok sosyal donatı inşa ediyor.  Ametist Residence emlak projesi kapsamında inşa edilmekte olan konutların 2014 yılı Ağustos ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Diğer Emlak Haberleri